אספקת ציוד תואם OEM

דבר ראשון – מה זה OEM?

OEM meaning: Original Equipment Manufacturer.

או בקיצור OEM. זהו כינוי ליצרן מקורי של ציוד עבור מערך המחשבים וה-IT.

אספקת ציוד תואם OEM

בתחום היצרני, קיימים מפעלים רבים אשר כל אחד מייצר מוצרים ספציפיים שלו. קיימים מקרים שמתבצעים מהלכים עסקיים אשר במהלכם חברה אחרת רוכשת את זכויות הייצור של פריט זה או אחר וממועד זה ואילך שמו של הפריט הוא כשם המותג של חברה זו. הליכים מסוג זה קורים לעיתים תכופות בתחום המחשוב בכל העולם. זו מהות ה-OEM למעשה.

אף על פי שהמוצר נמכר, יש התחייבות לשמור על טיב המוצר לאורך זמן, להעניק לו תמיכה אם נדרשת ולהעביר עדכונים מהותיים בעניין זה.

אחרי שהבנו מה זה OEM, ניכנס כעת לעובי הקורה:

שימוש בציוד OEM

חברה אשר עוסקות באינטגרציה זקוקות לחלפים מיוחדים וכאשר אנשיה לא מוצאים פריט מדויק, הם משתמשים במוצרים קיימים ומתאימים אותם לדרישה של הלקוח.

צוותי העבודה המקצועיים שלנו מאפיינים באופן מדויק את הצרכים של הלקוח לדוגמה לגבי שרת שהוא מעוניין לבנות, מכונה או מערכת אחסון וזאת מכמה היבטים, הן תפעוליים והן טכניים כדי שהמוצר המוגמר יבצע בדיוק את הצורך של הלקוח.

התאמה לסגמנטים של הלקוחות

הליך ההתאמה של מוצר OEM הוא מסלול מרתק ומסקרן אשר כולל אופציות רבות, הליך ההרכבה לכל אורכו מתבצע על פי הדרישות הספציפיות של הלקוח ובהתאם לתקנים ישראלים ובין לאומיים.

התאמת המוצרים לשוק

בהתאם לדרישה, מחליטים לגבי כל מוצר אם יהיה זה מסוג הפריטים אשר יהיו מוצר מדף, ייוצרו באופן תדיר ויהיו תמיד במלאי לאור היקפי הדרישה.

או לחלופין יהיה זה מוצר OEM בסיסי שייוצר ובנוסף לכך יתחברו אליו מוצרי לוואי אשר מבוססים על המוצר המקורי ועליו נערכים שינויים קלים, כדי להתאימו למטרות ספציפיות של כל אחד מהלקוחות.

אופציה נוספת היא ייצור חד פעמי של פריט אחד שהוא אקסמפלר מיוחד ומיועד להתקנה בתוך מערכת, DATA CENTER או מכשור ספציפי.

אנשי האינטגרציה שלנו הם בעלי מעוף וניסיון רב שנים בתחום ה-OEM ולכן הם מצליחים לסייע ללקוחות שלנו לאורך כל הדרך בשיתוף פעולה ובסיעור מוחות משותף כדי להגיע למטרה הכול כך חשובה. כאשר הם מאפיינים את הצורך ואת הפריטים הקיימים בשוק, הם מוצאים את הדרך לאתר ובמידת הצורך להרכיב את המוצר הנדרש באיכות יוצאת דופן אשר תסייע ללקוח.

יש לכם שאלות נוספות בנוגע לאספקת ציוד תואם OEM? דברו איתנו ונשמח לענות לכל השאלות!

עוד יכול לעניין אתכם: