ייעוץ לחברות שרוצות שירותי רכש במיקור חוץ

ניהול נכון ומקצועי של העסק מאפשר לכל מנכ"ל ובעל חברה לשלוט בכל המתרחש בחברתו, ובמיוחד בכסף של החברה שהינו הגורם הבלעדי בסופו של דבר להצלחת העסק. באמצעות ניהול רכש איכותי המתאים לאופי וצורך החברה, ניתן לייעל באופן ניכר את תהליכי העבודה, לחסוך בכח אדם ולצמצם משמעותית את הוצאות הרכש.

מהו רכש ומהי החשיבות שלו בארגונים?

חברות וארגונים ממנים עובד/ים מטעמם שיהיו אחראים על ניהול הרכש בחברה, כאשר תפקידם העיקרי הוא לבצע תהליכי קניינות יעילים ואיכותיים, זאת כדי להצליח ולרכוש מוצרים ושירותים נחוצים לעסק שמחירם נמוך משמעותית. מנהל הרכש אינו רק אחראי על הוזלת העלויות עבור החברה, אלא גם על ביצוע תהליכי רכש מקצועיים הנוגעים למלאי הקיים של העסק.

הודות לכך, החברה מתייעלת מבחינת הוצאות ותהליכי קניין, חוסכת בהוצאות רבות ומקבלת את המוצרים האיכותיים והטובים ביותר עבורה.

שירותי רכש במיקור חוץ

כאמור, ניהול רכש הינו עניין מהותי לכל חברה וארגון בינוני ורחב היקף. כיוון שמדובר על תפקיד נרחב בעל מגוון תחומי אחריות, עסקים נאלצים לשלם משכורות גבוהות עבור עובד אחד או יותר שינהל את נושא הרכש בחברה.

בכדי להוזיל כמה שניתן את העלויות, ובמקביל לנהל את הרכש בחברה בצורה מקצועית וחכמה, עסקים רבים מעדיפים להיעזר בשירותי רכש במיקור חוץ. שירותים אלו מסופקים על ידי חברות חיצוניות המתמחות במכלול פעולות הרכש כמו איתור ספקים, שליחת הצעות מחיר, ניהול משא ומתן ועוד מגוון פעולות נוספות בתחום הרכש שייעלו את ההתנהלות החברה, ובנוסף גם יצמצמו עלויות באופן משמעותי.

מהם היתרונות של שירותי רכש outsourcing?

היתרונות של שירותי רכש outsourcing הם רבים, כאשר במרכז עומדים היתרונות הבולטים ביותר הנוגעים לייעול והתנהלות העסק בצורה מקצועית יותר וכמובן חסכון בעלות הרכש וכח האדם. קבלת ייעוץ בנוגע לשירותי רכש במיקור חוץ יאפשר לכל עסק להתנהל בצורה חכמה יותר – לדוגמה, רכישה של חומרי גלם ומוצרים הדרושים לחברה מספקים אמינים ואיכותיים המציעים אותם במחירים אטרקטיביים, תחסוך כסף רב לעסק תוך שמירה על המוניטין והאפקטיביות שלו.

יש לזכור כי לא לכל עסק מתאים להעביר את ניהול הרכש לחברה חיצונית, וכדי לבדוק את הכדאיות בנושא זה מומלץ לפנות אל חברה מקצועית המעניקה שירותי ייעוץ בתחום רכש במיקור חוץ.

ייעוץ מקצועי לתהליכי רכש outsourcing 

בעזרת התאמה אישית של צרכי החברה ותהליכי הרכש הדרושים עבורה, ניתן להגדיר באופן מדויק את כמות הרכש הדרושה לכל מחלקה וכך לייעל את ההתנהלות בחברה, ולמנוע הוצאות מיותרות על כמות רכש עודפת או שאינה איכותית.

חברת Tact technologies Solutions LTD מספקת מכלול של פתרונות ייעודיים לחברות הזנק, אינטגרציה, תקשורת ועוד. חברתנו מעניקה ייעוץ מקצועי ומותאם אישית בתחום שירותי רכש outsourcing בעלויות נמוכות, ובליווי אישי לכל אורך התהליך. לקבלת פרטים ומידע נוסף מוזמנים ליצור אתנו קשר.