ציוד מחשוב במחירים אטרקטיביים

מה זה IT בעצם?

ציוד IT – Information Technology אשר כולל את כל הציוד אשר דרוש למערך טכנולוגיית המידע, כדי לנהל ולעבד נתונים ומידע ברבדים שונים לצורך שידור הנתונים, טיפול, אחזור, לימוד, התנהלות עסקית ועוד.

ציוד IT

מעצם ההגדרה של מה זה IT, חשיבותו של ציוד IT מתבהרת.

ציוד IT אשר קיים בכל עסק ללא קשר לתחום העיסוק שלו מתחבר לכלל הרשתות במשרד כמו רשת התקשורת, רשת המחשוב, מערך הטלפונים והטלוויזיה. 

החומרה אשר מרכיבה ציוד זה חולשת על כל מה שקשור בהתנהלות העסקית ומעניקה מענה מושלם לאופן ניהול המידע, העברת המידע ומערך האבטחה על הנתונים.

מומחים בתחום טכנולוגית המידע 

המומחים שלנו בתחום ה-IT יודעים לאתר לכל לקוח את הציוד לטובת הדרישה הספציפית שלו. המטרה היא לבצע תמחור מהיר עם מחירים אטרקטיביים וזמני אספקה מהירים על מנת לספק לכל לקוח את השירות הטוב ביותר.

אם דרוש ריענון בציוד ה IT אנו יודעים להמליץ לכל מקרה לגופו על החומרה או התוכנה שיש לרכוש כדי להשיג תוצאות אופטימליות במערך התשתיות העסקי תוך שילוב תחומי עיסוק אחרים של העסק כמו מכירות שיווק, כספים, לוגיסטיקה וגם חיבור לציוד נלווה כמו מצלמות אבטחה, אזעקה ועוד.

כל שינוי במערך המחשוב והתקשורת מצריך היערכות לוגיסטית כדי שלא ייעלמו נתונים וכדי שכל העובדים יוכלו להמשיך בעבודתם, ללא כל הפרעה או שיבושים.

אחסון הנתונים 

בשנים האחרונות עוברים כל העסקים לאחסון נתונים על ענן כדי לאבטח אותם וליצור מצב שבו אפשר יהיה להשתמש בהם בכל זמן רצוי. 

מערכות האחסון הללו קיימות בדרך כלל במקומות רחוקים על שרתים עוצמתיים בתוך DATA CENTER.

אנו בחברת טאקט יודעים לספק ציוד בדיוק לצרכים הללו ובעזרת הקשרים הגלובליים יודעים להוזיל את רכישת הציוד בעד עשרות אחוזים ולתת מענה לתקלות חומרה וכל זאת בזמני אספקה מהירים ובאחריות.

התאמת מערך IT

הידע והניסיון רב השנים של החברה, מאפשר שימוש יעיל ומקצועי בטכנולוגיית המידע בחברות השונות. על פי הדרישות והצרכים של כל לקוח אנו מוצאים פתרונות יצירתיים אשר מותאמים באופן פרטני לכל מערך מחשוב, כדי לשמור על המידע לאורך שנים רבות.