ציוד מחשוב מחודש ומשומש

מחפשים ציוד למחשוב לעסקים? ציוד מחודש? אתם במקום הנכון!

אנו בחברת TACT מומחים בתחום ציוד מחשוב ותקשורת לעסקים וחברות מציעים לכם ציוד מחשוב לעסקים ותקשורת מחודש ומשומש.

ציוד מחשוב לעסקים לא חייב להיות חדש. לרשותנו צוות מקצועי היודע לאתר ציוד IT מחודש ומשומש, כולל ציוד קשה להשגה, יחד עם אחריות בהתאם לדרישות הלקוח.

חסכון של עשרות אחוזים!

היתרון בשימוש בציוד מחשוב לעסקים מחודש הוא חסכון בעלויות של עשרות אחוזים לעומת ציוד חדש.

עסקים וחברות שזקוקות מעת לעת לציוד תקשורת, טלקום או IT, מזמינים אותם מחברות מחשוב או תקשורת והדבר כרוך בעלויות משמעותיות.

באופן טבעי בעלי עסקים וחברות שאצלם יש מחשבים ושרתים רבים, משתדלים לצמצם את העלויות החודשיות שלהם.

ציוד מחודש

ציוד מחודש: ציוד מחשוב לעסקים

אחת הדרכים להוזלת עלויות היא באמצעות רכישת ציוד מחודש. חשוב להדגיש שלא מדובר בציוד ישן שהשתמשו בו זמן רב ולכן הוא בלוי מאד, אלא מדובר בציוד שמיש שאפשר בהחלט ליהנות ממנו עוד פרק זמן מכובד ולא מדובר במוצר פגום אלא במוצר תקין. לא מבצעים חידוש למוצר שאינו תקין ולא מוכרים אותו כלל.

לכן במקום לרכוש ציוד חדש, רוכשים ציוד שחודש וכך ניתן להפחית את העלות באופן משמעותי. חברות שזקוקות להרבה פריטים מרגישות את ההבדל המהותי בתשלום הסופי. עלויות הרכש יקטנו בכמה עשרות אחוזים.

שירות ייחודי של Tact Technologies Solutions

אנו מעניקים שירות אישי ומקצועי לכל אחד מלקוחות החברה. כאשר לקוח זקוק לפריט מסוים, אנו בודקים בשלב ראשון אם קיים אצלינו או אצל אחד הספקים שלנו במלאי פריט זהה לדרישה, שהוא מחודש. אם המוצר קיים, אנו מציעים אותו ללקוח תוך מתן הסבר שמדובר במוצר תקין שהשתמשו בו זמן קצר, אך יכולת השימוש בו היא לפרקי זמן ארוכים יותר. זו הסיבה שאפשר לנצל את המוצר ולהמשיך להשתמש בו.

גם אם הלקוחות ירכשו מוצר חדש שהוא זהה, בדרך כלל הפרש הזמן בנושא השימוש לא יהיה משמעותי. אם הלקוח מעוניין במחיר המוזל של ציוד מחודש אז נסייע לו בשמחה רבה כנ"ל אם הוא בסוף מעדיף לרכוש פריט חדש.

שיטת העבודה הזו נובעת מרמת המקצועיות הרבה של החברה, מהשירות היוצא דופן ומהחשיבה על פתרונות יצירתיים. אנחנו מודעים לעלויות הכבדות של כל עסק ולכן אם אנחנו מוצאים דרכים להקל על הלקוחות שלנו, אנו מציעים להם את הדרכים החלופיות לשיקולם ולהחלטתם.

כל הלקוחות שלנו סומכים על חוות הדעת של המומחים שלנו ולכן בחלק גדול מהמקרים הם "זורמים" עם ההצעה ומבקשים לרכוש עבורם את המוצר המחודש.

עסקים, מפיצים ואינטגרטורים שבחרו לרכוש ציוד מחודש יצרו לעצמם יתרון על פני המתחרים בכך שעלויות רכש המחשוב והתקשורת שלהם ירדו בצורה משמעותית מה שגורם להן להיות תחרותיות יותר בשוק שלהן ביחס למתחרים.

בין המוצרים המחודשים אפשר למצוא פריטים ללא אריזה, פריט שבוצע בו תיקון קטן שאינו מפחית את יכולות השימוש בו, פריטים אשר נפגמו פיזית בלבד, מוצר שהיה פרק זמן בתצוגה ולכן ערכו הכספי ירד ועוד.

אנו בחברת TACT יודעים לעזור בפתרונות של ציוד מחודש – תקשורת, טלקום (TELECOM) ו- ציוד IT

הלקוחות מתייעצים אתנו בנושא של ציוד מחודש ואנו מעבירים להם את כל המידע בשקיפות מלאה.