ציוד קשה להשגה ו-EOL

גופים, חברות ועסקים משתמשים באופן שוטף בפריטים שונים במערך המחשוב שלהם, כמו סוגים שונים של חומרה. 

ציוד EOL

עם השנים היצרנים מגיעים למסקנה שאין טעם להמשיך ולייצר את המוצרים הללו לאור העובדה שקיימת הפחתה משמעותית בדרישה למוצרים הללו. עם קבלת החלטה מסוג זה הם עוצרים את חיי המוצר הספציפי ולא מייצרים דגמים זהים. 

אם היצרן ייצר, מרב התוצרת תישאר במחסן שלו ללא דרישה למכירה כך שהייצור היה מיותר, הוא עלה לו ממון רב ונותר במלאי.

המגמה של רוב היצרנים היא להפעיל את קווי הייצור של כל מוצר לאורך עשר שנים ולאחר מכן הם מפסיקים ומייצרים רק את הדגמים החדשים.

אופציה נוספת היא הפסקת מתן שירות לתוכנה מסוימת או למוצר עקב העובדה שמדובר בדגמים ישנים, רבים החליפו כבר את הציוד לדגמים מתקדמים יותר ולכן אין בכך כל צורך, כיוון שלא יהיה צורך במתן שירות עבור מוצרים שיוצרו. 

חיפוש אחר ציוד EOL

היצרן מבצע את השיקול הכלכלי שלו לגבי המשך מתן שירות או אספקת ציוד, אך מי שהחליט להמשיך ולהשתמש בתוכנה ספציפית או במוצר מסוים אשר נותנים לו את המענה הנדרש, מעוניינים להמשיך ולהפעיל את המוצר. 

כאשר הלקוחות נתקלים בבעיה שחסרים חלקי חילוף ייחודיים הם חסרי אונים. מבחינתם אם הם לא ימצאו את החלק הנדרש, הם יצטרכו להחליף את כל המערך המחשוב ולעתים מדובר בסכומי כסף גבוהים אשר לא תמיד אפשר לעמוד בהם כלכלית וגם לא תמיד כדאיים.

הסיוע של TACT

כאן אנחנו נכנסים לתמונה, מערך הרכש שלנו מורכב מנציגים בעלי מיומנות וידע רב אשר מכירים כמעט את כל סוגי ציוד EOL אשר משתמשים בהם בחברות, בגופים ובעסקים השונים, פריטי חומרה, תוכנות ועוד.

מי שמחפש מוצר אשר חלה עליו התיישנות דיגיטלית ואי אפשר להשיג אותו אצל כל המשווקים העוסקים בתחום רחב זה, פונה אלינו. הוא מעביר לנו מידע מפורט על הצורך שלו, מהו החלף, מי היצרן ומטרת השימוש בו. 

לנציגים שלנו יש קשרים עסקיים רבים עם משווקים בארץ ובעיקר וחשוב יותר בכל רחבי העולם. אנחנו מעבירים אליהם כל דרישה לרכישת חלף אשר חיי המוצר או השירות שלו תמו, תוך ציון המאפיינים הייחודים שלו כמו מספר קטלוגי, תיאור של המוצר, צילום שלו, מידות ועוד. זאת כדי לקבל בדיוק את המוצר הנדרש ולא מוצר דומה אשר לא יתאים באופן מושלם.

פתרונות יצירתיים לגבי המוצר

כאשר אנחנו לא מוצאים את הפריט היוצא דופן עומדת בפנינו האפשרות למצוא ייצרן אשר ייצר דגם זהה או דומה אשר יכול לתת מענה לדרישה של הלקוח.

אם יש לכם צורך בציוד EOL, הצוות המקצועי שלנו ישמח לסייע.