מערכת שו"ב (שליטה ובקרה)

חיפשתם מידע בנושא מערך שליטה ובקרה? בעמוד זה תמצאו את כל המידע הרלוונטי עבורכם!

בעידן הטכנולוגי של היום כל עסק, חברה וארגון גדולים וקטנים זקוקים לשירותי IT כדי לנהל בצורה אפקטיבית את מערך התקשורת שלהם. מערך התקשורת הינו רחב היקף וכולל אמצעי חומרה שונים כמו מחשבים, טלפונים וכלי תקשורת פיזיים אחרים לצד אמצעי תוכנה ויישומים שונים שיש בכל ארגון.

כדי שתהיה סינרגיה בין כלל המערכות האלו, יש צורך במערכת פיקוד ראשית שתפקח על כל תהליכי התקשורת שמתבצעים בחברה ותדאג להתריע על בעיות ותקלות עוד לפני שהן. הדבר דומה למנהל ראשי של צוות עובדים האחראי לביצועים ותפוקת העבודה שלהם – כך שבכל רגע נתון עליו לפקח על המתרחש, לסייע להם לייעל את עבודתם, להיות ערוך ומוכן לטעויות שמתרחשות מדי פעם וגם להעביר דיווחים שוטפים למנכ"ל של החברה.

בעולם התקשורת מערכת פיקוד כזו נקראת מערכת שו"ב (שליטה ובקרה) והיא הכרחית עבור עסקים רבים. אנו בחברת TACT מספקים את מערכת ניטור הרשתות של PRTG, לצד פתרונות תקשורת מתקדמים נוספים המותאמים באופן אישי לכל חברה וארגון.

מערכת שליטה ובקרה

מהי תוכנת PRTG?

מערכת PRTG הינה תוכנה המיועדת לניטור רשתות התקשורת הקיימות בארגון, ובכך מעניקה שליטה מלאה ונוחה לתפעול כדי למנוע תקלות וכשלים במערך התקשורת המרכזי של החברה. תוכנה זו מסוגלת לאתר את הרשת המרכזית של החברה, ולבצע ניטור רציף 24/7 של כלל הרשתות בהן החברה משתמשת בין אם מדובר על רשת מקומית או אזורית.

בנוסף, התוכנה תוכל לבצע ניטור אוטומטי של שרתים, יישומים, אתרים, כתובות אינטרנט וכל מידע אחר הקיים ברשת התקשורת של החברה. פונקציות אלו מציבות את מערכת PRTG כמערכת שליטה ובקרה מובילה ומומלצת בתחום טכנולוגיות המידע.

היתרונות של מערכת שליטה ובקרה

כאמור, מערכת שליטה ובקרה תוכל לספק ניטור אפקטיבי ונוח לכלל המערכות, יישומים ומכשירים הקיימים ברשת התקשורת של החברה. כדי שפעולת הניטור שמתבצעת תהיה נגישה בכל זמן נתון, מערכת השליטה והבקרה של PRTG מאפשרת ליצור תרשימים המוגדרים ומותאמים אישית, וכך לצפות בזמן אמת בסטטוסים ועדכונים המתבצעים ברשת התקשורת ע"י דשבורדים נוחים לצפייה ולתפעול.

לעיתים תהליכי הניטור של מערכות שליטה ובקרה עלולים ליצור עומסים חריגים, וכתוצאה מכך לגרום לתקלות או תוצאות ניטור שגויות. היתרון הבולט של מערכת הניטור של PRTG הוא ביעילות התוכנה, כיוון שהיא בנויה בכדי למנוע מצבים כאלו ומציעה פתרונות לניטור אפקטיבי ללא יצירת תקלות ועומסים.

ניטור כלל מערכות העסק באמצעות כלי אחד

תשתית ציוד IT לעסקים כוללת שילוב של טכנולוגיות כמו מערכות, תוכנות, שרתים וכל אמצעי תחבורה טכנולוגיים אחרים. כדי לעקוב ולשלוט אחר כל המתנהל בתשתית זו אנו ממליצים על הטמעת מערכת שו"ב של PRTG. חברתנו מעניקה ייעוץ מקצועי של ניטור מרוכז לסביבות תקשורת גדולות המותאם לצרכי החברה, נוסף על שירותי התקנה, תמיכה ואספקה.

לפרטים נוספים על מערך שליטה ובקרה, או כל שאלה ובקשה – אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר באתר או דרך הטלפון, אנו בצוות טאקט נשמח לעזור!