וירטואליזציה

וירטואליזציה

וירטואליזציה מעניקה פתרון איכותי ומתקדם לארגונים רבים המעוניינים לשדרג את המערך הטכנולוגי הקיים בחברה, וכך לייעל באופן משמעותי את תהליכי העבודה ולמקסם את הצלחת העסק. הודות לתוכנת הווירטואליזציה, ניתן לבצע הפרדה מוחלטת בין רכיבי החומרה עליהם תותקן התוכנה – ובכך למעשה להימנע ממורכבות של העברת/העתקת קבצים, תוכנות, מסמכים ומידע אחר הקיים על מחשב אחד אל מחשב אחר, נוסף על אפשרות יצירת תשתית רחבה ויציבה המורכבת משרתים ווירטואליים המכילים את תוכנת הווירטואליזציה.

חברת Tact technologies Solutions מספקת מכלול פתרונות חומרה ותוכנה מתקדמים למגוון חברות וארגונים, כאשר שירותים אלו כוללים גם שירותי התקנה, תמיכה ומתן ייעוץ ושירות מקצועי המוצעים תחת קורת גג אחת ומותאמים באופן אינדיבידואלי לכל לקוחות חברה. 

בתחום השרתים הווירטואליים שירותינו כוללים בין השאר את אלו:

הקמת מערך שרתי VMWARE

חברתנו מספקת שירותי הקמה של מערך שרתי VMWARE וירטואליים מתקדמים, זאת כדי לחסוך בעלויות האחזקה, תפעול ואבטחה של שרתים פיזיים, וכדי לאפשר שליטה וניהול מקיף על השרת. תוכנת VMWARE מאפשרת להפעיל שרתים וירטואליים על גבי שרתים פיזיים, וכך להתקין מספר רב של מערכות הפעלה הדרושות להתנהלותו של הארגון ללא צורך בהקצאת משאבים נוספים בתחום החומרה.

התקנת והגדרת שרתי HOST

שרתי HOST הינם שרתי אחסון אתרי אינטרנט המאפשרים אחסון של דפי אינטרנט שונים על גבי שרתים וירטואליים. נוסף לדפי אינטרנט, שרתים אלו מספקים שירות אחסון של קבצים ומסמכים אחרים כמו קבצי אודיו, וידאו ומדיה. כיוון שקיימים סוגים ונים ומגוונים של שרתי HOST, חברתנו מעניקה שירות כולל של התקנה והגדרת שרתי אחסון (HOST) על פי הצורך והדרישה של כל לקוח.

חיבור למערכות אחסון רשתיות – NAS

סוג נוסף של שרתי אחסון נתונים הינם התקני NAS המספקים שירותי אחסון באופן וירטואלי. התקן NAS משתמש בפרוטוקולים שונים של מערכות קבצים רשתיות (דוגמת NFS, SMB, או AFP) ודרך הניהול והשליטה על התקן זה נעשה באמצעות חיבור לכתובת הרשת עליה הוא מוגדר.

כדי להבטיח חיבור איכותי ומתאים עבור מערכות הקבצים הקיימות בארגון, חברתנו מספקת שירותי התקנה וחיבור של התקני NAS בהתאמה אישית לכל לקוח, על פי צרכי החברה בתקשורת נתונים יעילה להתנהלות החברה.

המרת שרתים פיזיים וירטואליים

חברות וארגונים רבים נעזרים בשרתים פיזיים לצורך אחסון נתונים כמו קבצים, יישומים, תוכנות, מערכות הפעלה ועוד. כיוון ששרת פיזי דורש לרוב משאבים רבים כמו שטח אחסון, תחזוקה ועלויות גבוהות  עסקים שונים מעדיפים להיעזר בשרתים וירטואליים. בין השירותים שחברתנו מציעה בעולמות החומרה והתוכנה, אנו מספקים גם שירות המרת שרתים פיזיים לווירטואליים בהתאמה מלאה לצרכי הארגון ויעילות העבודה.

לסיכום,

ניתן לראות כי קיים מנעד שלם של פתרונות וירטואליזציה המעניקים שיפור ניכר בהתנהלות השוטפת של חברות וארגונים, קטנים וגדולים. חברת TACT מספקת לכל לקוח מכלול פתרונות ייעודיים בתחומי המחשוב, תקשורת והטלקומוניקציה. לפרטים נוספים מוזמנים ליצור אתנו קשר.