שירותי מחשוב לעסקים

מחשוב משרדי

המחשוב המשרדי הפך להיות דבר הכרחי עבור כל עסק וארגון, קטן וגדול. בעידן הטכנולוגי בו אנו חיים, תהליכים רבים ומורכבים מתבצעים לרוב באמצעות המחשב, כך שמדובר על כלי עבודה חשוב ויעיל במיוחד. חברת TACT מעניקה מעטפת שירותים כוללת בתחום ציוד מחשוב ותקשורת לעסקים וחברות, תוך מתן מענה מקצועי ומציאת מגוון פתרונות מותאמים אישית בעולמות החומרה והתוכנה.

בין שירותינו אנו מציעים ייעוץ, התקנה ותמיכה עבור ציוד ואביזרי מחשוב משרדי הנחוצים לכל לקוח כמו התקנת שרתי מייקרוסופט, ציוד מחשוב ותקשורת, הקמה של חדרי שרתים ותכנון וביצוע מעבר אל שירותי דואר 365 של חברת Microsoft.

התקנת שרתי מיקרוסופט

חברת מייקרוסופט מציעה מגוון של שרתים ארגוניים עבור עסקים וארגונים שונים, כדי שאלו יוכלו לנהל ולתפעל את הדאטה הקיימת בחברה באופן פשוט ונוח. חברת TACT מספת שירותי התקנת שרתי מיקרוסופט למגוון חברות, תוך התאמה אישית של סוג השרתים האפקטיביים ביותר עבור התנהלותה השוטפת של החברה.

התקנת ציוד תקשורת

ציוד התקשורת הקיים במשרדי חברה הינו נרחב וכולל מגוון רכיבי חומרה כמו מחשבים נייחים וניידים, טלפונים, שרתים פיזיים, כבלים אופטיים, רכיבים אלקטרוניים ועוד ציוד IT הכרחי. על מנת שכל הציוד ורכיבים אלו יחוברו אחד לשני בצורה היעילה ביותר, חשוב לבצע את התקנת ציוד התקשורת בצורה מקצועית ואיכותית. משום כך חברתנו מספקת שירותי התקנה של ציוד התקשורת, הכוללים אחריות מלאה ומתן ייעוץ ותמיכה באופן זמין ומהיר.

הקמת חדרי שרתים

עולם התקשורת והמחשבים מתפתח כל העת, ולכן דורש אינספור חידושים ופתרונות טכנולוגיים המייעלים את תפעולה השוטף של כל חברה ועסק מסחרי. בתוך הבנה כי חדרי שירותים בארגונים הינם נדבך חשוב ומשמעותי, אנו בחברת TACT מעניקים שירותי התקנת חדרי שרתים על פי התאמה מלאה לאופי וצרכי הארגון. שירותינו כוללים בין השאר: 

  • הרכבת ארונות שרתים – אפיון והרכבה של ארונות שרתים הנחוצים לארגון, על פי גודל וסביבת חדר השרתים הייעודי בו השרתים יוצבו.
  • חיווט ארונות תקשורת/שרתים – אנו מבצעים הכנה, פריסה וחיווט של כבלי התקשורת שיחוברו אל השרתים הפיזיים ויעניקו בסיס תקשורת יציב וללא תקלות.
  • סידור ארונות תקשורת/שרתים – שירותינו כוללים גם סידור וארגון מחדש של ארונות תקשורת ו/או חדרי תקשורת קיימים, תוך אפיון מקצועי לצרכי הארגון.

תכנון וביצוע מעבר לשירותי דואר 365

שירותי דואר 365 הינם חלק מחבילת שירותי הענן שחברת מייקרוסופט מציעה לעסקים. שירותים אלו מאפשרים גישה מקוונת אל כלי ניהול שימושיים בהם עובדי החברה משתמשים, מכל מקום ובכל זמן ללא צורך בחיבור ישיר אל המחשב שנמצא במשרדי החברה. 

משום כך, חברות ועסקים בוחרים לעבור אל שירותי הדואר של אופיס 365, וכך ליהנות מהתייעלות גבוהה והגנה מלאה על תכתובות הדואר האלקטרוני. כחלק משירותי התקשורת והמחשוב המשרדי שאנו מספקים, חברתנו מסייעת לחברות לבצע מעבר בטוח ומהיר אל שירותי דואר 365.

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומידע נוסף – מוזמנים ליצור אתנו קשר ונשמח לסייע בכל שאלה.