חומרת שרתים

חומרת שרתים

מחשבים וציוד תקשורת נחשבים כציוד Information Technology (IT) הכרחי וחשוב, כאשר הם מורכבים ממכלול שלם של רכיבי חומרה שונים, זאת על מנת שציוד מסוג זה יעבוד באופן רציף ותקני. חברות וארגונים רבים נעזרים מדי יום בציוד IT מתקדם וחדשני המחובר אל רשתות שונות במשרדי החברה כמו רשת התקשורת, רשת המחשבים, רשת הטלפונים, רשת האינטרנט ועוד המאפשרים ניהול יעיל של מערך טכנולוגיית המידע הקיימת בכל ארגון.

כדי להבטיח תפעול שוטף ואפקטיבי של כלל הרשתות ותהליכי העבודה בחברה, יותר ויותר ארגונים נעזרים בשרתים לצורך שמירה על מסד הנתונים והמידע של העסק, נוסף על הבטחת היציבות הארגונית של כל המחשבים בהם עובדי החברה משתמשים במהלך עבודתם.

מהם היתרונות של שרתי חומרה בארגונים?

שרתי חומרה הינם למעשה סוג של ציוד מחשוב ייעודי הממוקם באופן פיזי במשרדי החברה. בעבר היה נהוג להשתמש במחשב רגיל (PC) כשרת לאחסון ושמירת בסיסי נתונים, אך הודות להתפתחות הטכנולוגיה ניתן לראות כי לחומרת שרתים ישנם יתרונות משמעותיים יותר לעומת שרתי PC, ביניהם:

  • חומרת שרתים נחשבת להרבה יותר חזקה ואמינה לצורך אחסון ושמירת מידע ונתונים, כך שבטווח הארוך מדובר על ציוד IT איכותי עם מינימום תקלות ברכיבי החומרה שלו.
  • כיוון שחומרת שרתים הינה חזקה יותר משרת PC, ישנה מערכת הפעלה ייעודית להתקנה על גבי שרתי חומרה. משום שזוהי מערכת הפעלה מותאמת לשרת, היא איננה מתאימה להתקנה על גבי מחשב רגיל.
  • רכיבי החומרה של שרתים הינם רבים, וכוללים בין השאר דיסקים המשמשים לגיבוי תמידי של המידע המאוחסן בשרת. במקרה שנדרש להחליף דיסק בשרת, או כל רכיב חומרה אחר, אין צורך לכבות אותו כדי לבצע זאת אלא  פשוט לבצע את ההחלפה ללא הפרעה לעבודתו השוטפת. פעולה זו איננה ניתנת לביצוע בשרת PC רגיל.  

שירותי החלפה והתקנה של חומרת שרתים

חברת TACT מספקת פתרונות טכנולוגיים בעולמות התוכנה והחומרה למגוון חברות ביניהן חברות הזנק, חברות אינטגרציה, חברות המספקות שירותי מחשוב, לקוחות טלקום, חברות תקשורת וכן עסקים בינוניים וגדולים. שירותינו כוללים בין השאר שירותי התקנה והחלפה של רכיבי חומרת שרתים כמו דיסקים, מאווררים, ספקי כוח, כרטיסי זיכרון וכל רכיב אחר שיבטיח פעילות תקינה של השרת.

גם במקרה ומדובר על רכיבי חומרה וציוד קשה להשגה ו- EOL, חברתנו מעניקה את הפתרון הטוב ביותר ומוצאת את החלק החיוני הדרוש לארגון. אנו נמצאים בקשר עסקי רציף והדוק מול משווקי ציוד מחשוב ותקשורת בארץ ובעולם, ובכך מסוגלים להעניק את המענה הזמין והמהיר עבור שירותי ההחלפה של רכיבי חומרה שונים.

Tact technologies Solutions LTD – ONE STOP SHOP

אנו מאמינים במתן שירות מקצועי ויעיל עבור כלל לקוחותינו לכל אורך הדרך, ולכן מציעים מכלול שיל שירותי תקשורת לעסקים הכוללים התקנה, תמיכה, ייעוץ מקצועי, מחירים אטרקטיביים, זמני אספקה מהירים, ידע נרחב ושירות ללא תחרות.  לפרטים ומידע נוסף מוזמנים ליצור אתנו קשר.