ניטור סביבות IT גדולות

צוותי IT בסביבות IT גדולות המאכלסות אלפי מכשירים ומערכות במספר מיקומים זקוקים לדרך קלה לסקור ולשלוט בתשתיות המורכבות שלהם. 

מערכת ניטור הרשתות של PRTG מפשטת את מלאכת הניטור הזאת, ומבטיחה ביצועים גבוהים, שקיפות ושימוש קל.

האתגרים המרכזיים בניטור תשתיות IT גדולות

ביצועים

מערכות גדולות יוצרות עומסים גדולים על כל פתרונות הניטור. בעיות ביצועים עלולות להוביל לתוצאות ניטור שגויות ומשתמשים כועסים, ומעלות את הסיכון לכשלונות ונפילת המערכת. PRTG בנויה כדי להתמודד עם עומסים מהסוג הזה ומציעה אסטרטגיות שימוש נכון כדי להימנע מתקלות ביצועים.

תאימות

פתרונות ניטור הם המרכיב המרכזי ברוב סביבות ה-IT, מה שהופך את תאימות המערכת לספקים שונים לחיונית ביותר. PRTG עובדת עם כל ספק אפשרי וה-API הגמיש שלה מאפשר לך לבנות את הפתרון המתאים ביותר לצרכים שלך.

סביבות מבוזרות

סביבות IT רבות לא עובדות רק על רשת אחת, אלא על מספר רשתות סגורות בו-זמנית. PRTG מציעה דרך פשוטה וזולה לנהל ניטור סביבות מבוזרות, יחד עם תמיכה בהגדרות מותאמות כדי להבטיח לך סקירה מלאה ולהימנע מסתירות באחריות.

הבעיות המרכזיות בפתרונות הניטור הקיימים

היקף ניטור מוגבל

ספקי ניטור רבים המתמקדים בשוק הביניים מספקים פתרונות ניטור עבור אספקט יחיד בסביבת ה-IT כמו שרתים או ביצועי רשת, הזמינים כחלק ממערכת או באופן יחידני.

מורכב ויקר

כדי לקבל תמונת מצב כוללת על כל מערכות ה-IT שלך אתה צריך מערכת ניטור מקיפה הכוללת מגוון כלים. הצורך הזה מעלה את רמת המורכבות עבור צוותי ה-IT והופך את רישיונות התוכנה לדבר מורכב ויקר.

פחות פיצ'רים

פתרונות אחרים מפחיתים בכמות המאפיינים הזמינים למינימום כדי להימנע מהשפעה שלילית על ביצועי המערכת.

ניטור בסביבות מבוזרות

ניטור סביבות IT גדולות

ברוב הפעמים, צוותי IT בשוק הביניים או בארגונים גדולים מבוזרים לאורך מספר מרכזי מידע, משרדים, ישויות משפטיות, יחידות עסקיות או תחומי אחריות, לכל אחד מהם צוות משלו.

קיימים מספר יתרונות במערכת ניטור אחת לכולם:

  • פתרון ניטור עקבי לכל החברה
  • אפשרות לסקירה מרכזית כוללת
  • רכישת רשיונות חסכונית ופשוטה

כל צוות מנהל את התשתית הייחודית שלו, הפועלת על שרת אחד או יותר של PRTG המיועד ספציפית עבור הסביבה שלו. בעזרת מאפיין הגישה מרחוק, כל התקנה של PRTG יכולה לנטר מספר אתרים או סגמנטים במקביל. ניטור מבוזר הוא לא מאפיין נוסף – הוא חלק מערכת הכלים הנרחבת של כל רשיון PRTG.

שתי האפשרויות לסקירה מרכזית אחת הן:

לוח ITOps ייעודי (כחלק מחבילת הניטור הארגוני של PRTG) לסקירה מתוחכמת יותר עד לרמת השירות, המשלבת מידע מכלי ITOps שונים עם דיווחי SLA ופתרון בעיות בעזרת תרשימי זרימת עבודה אוטומטיים.

ניטור מרוכז לסביבות גדולות

ניטור סביבות IT גדולות בעזרת פתרון מרוכז דורש אסטרטגיה ברורה.

אנו מייעצים ללקוחותינו לחלק את הניטור שלהם בדרך המתאימה לארגון ובצורה אופקית, כלומר – לפי מיקום גאוגרפי או לפי צוותים פונקציונלים. החלוקה גורמת לשיפור הביצועים על-ידי איזון עומס העבודה, ונותן לצוותים אוטונומיה בכל הקשור לשרת הניטור שלהם. היא גם עוזרת להימנע מהתקנות מסובכות וניהול תפקידים והרשאות.

סקירה מתקדמת עם לוח ITOps

חבילת הניטור הארגוני של PRTG כוללת בתוכה לוח ITOps, המספק סקירה מרוכזת לרמת השירות של כל ההתקנות במערכת. הלוח אוסף מידע ממספר שרתי PRTG, מקטלג אותם לפי שירותי העסק, מוסיף ניהול התראות אוטומטי ומספק שירותי דיווח וניטור SLA.

קראו עוד על לוחות ITOps במערכת ניטור הארגוני של PRTG.

ניטור סביבות IT גדולות